Modabet Para Çekme

Aralık 27, 2020 Posted in modabet BLog by Yorum yapılmamış

Sanal bahislerin genç ve dinamik adreslerinden olan Modabet, para çekme işlemlerinde üyelerine sağladığı kolaylıklarla dikkat çekiyor. Modabet para çekme işlemlerini güncel adreslerden birkaç dakikada yapabilirsiniz. Yapılan para çekme işlemlerinin ardından paranız kısa sürede talep ettiğiniz hesaplara aktarılacaktır.

Modabet Para Çekme

Modabet Para Çekme

Modabet Nasıl Para Çekilir?

Modabet hesabınızdan para çekebilmek için tek yapmanız gereken, masaüstü ya da mobil olarak siteye bağlanmaktır. Siteye giriş yaptıktan sonra üst menüde finansal işlemler kısmından para çekme alanını görebilirsiniz. Burada girdiğiniz zaman tüm para çekme yöntemleri listelenir. Size en uygun gelen para çekme seçeneğinin üzerine tıklayarak çekim formunu doldurabilir ve işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Modabet Para Çekme Yöntemleri

Para çekme işlemleri için üyelerine farklı yöntemler sunan Modabet, her kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. 

Modabet para çekme seçenekleri şu şekildedir:

  • Banka Havalesi
  • Cepbank
  • Kredi Kartı
  • Papara

Bu para çekme yöntemlerini kullanarak günün her saatinde para çekme talebi oluşturabilirsiniz. Bu para çekme işlemleri için sizlerden hiçbir şekilde işlem ücreti talep edilmez.

Modabet Para Çekme Limitleri

Modabet hesabınızdan para çekebilmek için hesap bakiyenizin en az 100 TL olması gerekiyor. Bakiyeniz bu miktarın daha aşağısında ise, para çekme işlemlerini yapmanız mümkün değildir. Öte yandan Modabet sitesinden tek seferde 10 bin TL’ye kadar para çekimi yapabilirsiniz. Modabet sitesi bu limitlerle gün içinde sizlere 3 kez para çekimi yapma hakkı tanıyacaktır.

Tavsiye İçerik => Modabet Neden Adres Değiştiriyor

Modabet Para Çekme Hızı

Finansal işlemlerde sağladığı yüksek hız sayesinde Modabet sitesi, çok kısa sürede sektörde adını duyurmayı başardı. Özellikle para çekme işlemlerine ekstra özen gösteren site, yapacağınız para çekme taleplerinin ardından paranızı en geç 30 dakikada hesabınıza gönderiyor. Para çekme formlarını doldurduğunuz zaman işlemler direkt olarak finans ekibinin onayına sunulur. 

Finans ekibi anlık onay verdikten sonra en geç 30 dakikada paranızı hesapta görebilirsiniz. Ayrıca Modabet sitesi, yapacağınız para çekme işlemleri için sizlerden belge talebinde de bulunmuyor. Sitenin kullandığı aktif SSL sertifikaları, kişilere ait bütün bilgileri şifreler ve girdiğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişilerin eline geçirilmez.

Yorum yapın